Bosch Ev Aletleri Doğa İçin Boyuyorum” Yarışması Katılım Koşulları

Kullanıcı, www.bosch-cevrekulubu.com/dogaicinboyuyorum adresinde yer alan web sitesine girerek kullanım ve kampanya katılım koşullarının tamamını okuduğunu, içeriğini tamamen anladığını; bu sayfada belirtilen tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğini ve onayladığını kabul etmiş olur.

Bosch Ev Aletleri “Doğa İçin Boyuyorum” Resim Boyama Yarışması Katılım Koşulları

www.bosch-cevrekulubu.com/dogaicinboyuyorum/ adresinde yer almaktadır.

Kullanıcılar, www.bosch-cevrekulubu.com/dogaicinboyuyorum adresine her yeni girişlerinde, şartnamenin güncellenmiş maddelerini kabul etmiş sayılır. Bu nedenle lütfen www.bosch-cevrekulubu.com/dogaicinboyuyorum katılım koşulları sayfasını düzenli olarak takip ediniz.

Genel Koşullar

 1. Bosch Ev Aletleri “Doğa İçin Boyuyorum” resim yarışması 05.06.2017 - 09.08.2017 tarihleri arasında aktif olacaktır. 09.08.2017 saat 23.59’dan sonra yapılan katılımlar ödül kazanımı için değerlendirmeye alınmayacaktır.
 2. Yarışmaya katılım 4-7 yaş ve 8-12 yaş grupları için geçerlidir. Kullanıcılar yarışmaya velileri, ebeveynleri ve/veya yasal temsilcileri aracılığı ile katılabileceklerdir.
 3. Adaylar, istedikleri sayıda resmi boyayabilirler.
 4. Resim yarışmasına katılabilmek için, başvurulan tarihte, adayın 13 yaşından gün almamış olması gereklidir. Değerlendirmede, adayın eserini gönderdiği tarih değerlendirilir.
 5. Katılım formundaki bilgiler eksiksiz olmalıdır. Eksik katılım formuna sahip olan eserler kabul edilmeyebilir.
 6. Bosch Ev Aletleri Resim Yarışması’na katılan adayların eserleri Bosch tarafından farklı projelerde kullanabilir.
 7. Bosch Ev Aletleri “Doğa İçin Boyuyorum” resim boyama yarışması, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu,  genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz. Böyle bir durumun ortaya çıkması halinde doğacak yükümlülükler Bosch Ev Aletleri sorumluluğunda değildir. 
 8. Bosch Ev Aletleri bu kampanyaya katılım esnasında, kullanıcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 9. Bosch Ev Aletleri, kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi Bosch Ev Aletleri’nin sorumluluğunda değildir.
 10. Bosch Ev Aletleri, her zaman, tek taraflı olarak uygulama yayınını sürekli veya geçici olarak durdurma hakkına sahiptir. Bosch Ev Aletleri, katılım koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkına sahiptir. Değişiklikler, kampanya web sitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girmektedir. Web sitesine yapılan her yeni girişte, kullanıcılar, uygulamanın mevcut ve yenilenmiş katılım şartlarını kabul etmiş sayılırlar.
 11. Bosch Ev Aletleri, kullanıcılara işbu kampanya süresince ve sonrasında, “Doğa İçin Boyuyorum”  kampanyası ve Bosch ürünleri ile ilgili tanıtım amaçlı e-posta/sms gönderme, bilgi teyidi için telefon ile arama ve genel içerikli e-posta gönderme, cep telefonundan arayarak bilgilendirme ve SMS gönderme izinlerini kullanıcıdan almaktadır.
 12. Bosch Ev Aletleri, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme, haksız rekabete yol açan bir kullanıcıyı diskalifiye etme yetkisine sahiptir.
 13. Bosch Ev Aletleri “Doğa İçin Boyuyorum” resim yarışmasının kazanma mekanizması ve yarışma işleyişi şu şekildedir:

  • Bosch Ev Aletleri “Doğa İçin Boyuyorum” resim yarışması tüm internet kullanıcılarının kullanımına açıktır.
  • Kullanıcılar www.bosch-cevrekulubu.com/dogaicinboyuyorum adresinde diledikleri resmi boyadıktan sonra, boyadıkları resmi kaydederek ve katılım formunu doldurarak yarışmaya katılabileceklerdir.

 14. Bosch Ev Aletleri “Doğa İçin Boyuyorum” resim yarışmasında, 4-7 yaş ve 8-12 yaş kategorilerinde ödül verilecektir. Yarışma sonucunda verilecek ödüller şunlardır:

  • Yarışmaya katılan ilk 50 kişiye boyadığı resmin basılı olduğu puzzle.
  • Yarışmaya katılan ilk 3.000 kişi adına TEMA Vakfı’na fidan bağışı ve isme özel düzenlenmiş dijital sertifika.

 15. Bosch Ev Aletleri, yarışma sonucunda verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.
 16. Katılımcılara, iletişim formunda belirttikleri e-posta veya cep telefonu numarası üzerinden ulaşılarak kimlik doğrulaması yapılacaktır. Bu nedenle, katılımcıların iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde iletmiş olmaları gerekmektedir. İletişim bilgilerini eksik veya yanlış beyan etmiş olan katılımcılar ödül kazanmaları durumunda herhangi bir hak iddia edemezler.  
 17. Kazananlar, yarışma sona erdikten sonra, 10 Ağustos 2017 tarihinde;  www.bosch-cevrekulubu.com/dogaicinboyuyorum sitesi ve Bosch Ev Aletleri sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacaktır.
 18. Uygulamada verilen kimlik ve iletişim bilgileri, uygulamaya katılmak için doğrulama sırasında eşleşmezse Bosch Ev Aletleri yedek kazananlar belirleme hakkına sahiptir. Kullanıcılar hiç bir şekilde bu uygulamadan yararlandığı hakları, kazandığı ödülleri başkasına devredemez veya Bosch Ev Aletleri’nden bu yönde bir talepte bulunamaz.
 19. Kazanılan ödül, nakde çevrilemez.
 20. Bosch Ev Aletleri çalışanları ve çalışanların 1. dereceden yakınları kampanyaya katılamazlar, katılsalar dahi ödüle hak kazanamazlar.
 21. www.bosch-cevrekulubu.com/dogaicinboyuyorum sitesi internet sitesinin kullanıcıları, uygulama ile ilgili bir ihtilafın çıkması hâlinde, bu ihtilafın, kanunlar ihtilafı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tâbi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca, İstanbul Mahkemelerinin görev ve yer olarak yetkili olacağını da kabul etmiş olurlar.